Вантажна шина Advance GL265D 245/70 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Advance GL265D 245/70 R17.5 135J 245/70 R17.5 " 135 J 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance GL265D 245/70 R17.5 135J
Advance GL265D (ведущая) 245/70 R17.5 135/133J | 5 760 грн. |
Advance GL265D (приводная) 245/70 R17.5 135/133J 16PR | 6 106 грн. |
Шина Advance GL265D (провідна) 245/70 R17.5 135/133J | 6 368 грн. |
Модификації Advance GL265D 245/70 R17.5 135J
Ціни на Advance GL265D 245/70 R17.5 135J |
---|---|---|---|---|
Advance GL265D 245/70 R17.5 135J | від 5 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Advance GL265D 245/70 R17.5 136M | від 6 832 грн. | 3 пропозиції |