Вантажна шина Advance GL286A 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Advance GL286A 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Advance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Advance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Advance GL286A 385/55 R22.5 160K
Advance GL286A (универсальная) 385/55 R22.5 160K PR20 | 11 753 грн. |
Advance GL286A (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR | 12 345 грн. |
Шина Advance GL286A (універсальна) 385/55 R22.5 160K PR20 | 12 932 грн. |