Дриль-шурупокрут AEG BS 12C2 LI-152BRCC (4935459028)
Відео 13Фото 17 | Товар застарів 4 506 грн. Тип пристрою: дриль-шурупокрут; Конструкція: пістолетна; Кількість обертів (об/хв): 350/1500; Крутний момент: Макс. крутний момент (Нм): 34; з регулюванням; Число ступенів крутящого момента (ступенів): 17; Редуктор: 2-швидкісний; Кількість швидкостей: 2; Реверс: повзунковий; Вага (кг): 1.1 |
AEG BS 12C2 LI-152BRCC |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
9 8 11 17 |
Легкий,компактний,потужний.Працюю збирачем корпусних меблів,для мене це ідеальний інструмент.Дуже яскравий ліхтар,підсвічування на шурупокруті дуже рятує,коли працюєш в обмежених просторах,кліпсу дозволяє підвісити на ремінь і звільнити руки.Дуже задоволений Поки що не виявив. користуюся AEG BS 12C2 LI-152B тиждень рекомендую купити обов'язково |
Загалом не простягнув у мене й року, зламався вимикач. Віддав у ремонт за гарантією, ось уже місяць роблять – немає запчастин ніде. Начебто швидкий, акумулятора 3-х амперного на довго вистачає. Не зручний у руці, гучний, запчастини хрін дістанеш. користуюся AEG BS 12C2 LI-152B місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації AEG BS 12C2 LI-152BRCC
Ціни на AEG BS 12C2 LI-152BRCC |
---|---|---|---|---|
AEG BS 12C2 LI-152B | від 5 479 грн. | 8 пропозицій | ||
AEG BS 12C2 LI-202C | від 7 280 грн. | 1 пропозиція | ||
AEG BS 12C2 LI-202B | від 5 629 грн. | 3 пропозиції |