Гайковерт AEG BSS 18HTF12B6-0 (4935472245)
Відео 1Фото 11 |
AEG BSS 18HTF12B6-0 |
|
Режим Autostop 1 автоматично зупиняє гайковерт при досягненні моменту затягування 200 Нм, режим Autostop 2 —при досягненні моменту затягування 790 Нм, режим Autostop 3 — при досягненні моменту затягування 1230 Нм
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG BSS 18HTF12B6-0
Акумуляторний ударний гайковерт AEG BSS 18HTF12B6-0 без АКБ і ЗП | 7 279 грн. |
Акумуляторний безщітковий ударний гайкокрут AEG BSS 18HTF 12 B6-0 без акб | 8 420 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт AEG BSS18HTF12B6 - 0 (каркас) 4935472245 | 7 932 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт AEG BSS 18HTF12B6-0 без АКБ та ЗП (4935472 | 8 436 грн. |
Акумуляторний ударний гайковерт AEG BSS 18HTF12B6-0 без АКБ та ЗП (4935472 | 8 441 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →