Духова шафа AEG CookView BSK 999330 M (944 188 309)
Фото 4 |
AEG CookView BSK 999330 M нержавіюча сталь чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Купити AEG CookView BSK 999330 M
Усі ціни 21 →Вбудована незалежна духова шафа з парою AEG BSK999330M | 83 199 грн. |
AEG BSK999330M офіційна гарантія | 77 499 грн. |
Духовка електрична Aeg BSK999330M | 71 995 грн. |
AEG BSK999330M | 68 650 грн. |
Встраиваемый духовой шкаф AEG BSK999330M | 72 542 грн. |
Віддалене керування і контроль
Флагманська духова шафа торгової марки AEG оснащене не тільки Wi-Fi-модулем, але й відеокамерою. Як результат, через інтернет можна не тільки контролювати загальний статус циклу, але і візуально оцінювати стан готовності страви, переглядаючи відео в режимі реального часу в мобільному додатку.
Також камера дозволяє не відкривати дверцята без зайвої потреби, а значить не доведеться порушувати температурний режим всередині 70-літрової духовки, що буває критично важливо при готуванні складних страв, зокрема випічки.
Різні сценарії використання
AEG BSK 999330 M передбачає 25 режимів нагріву. 8 стандартних варіацій доповнює 9 особливих функцій, включаючи консервування, сушіння, йогурт, розмороження, підігрів посуду і гратен.
Використовувати духову шафу можна і в якості пароварки. Для цих цілей передбачений спеціальний резервуар для води і 9 спеціалізованих режимів. Серед них є окрема функція низькотемпературного приготування у вакуумі (технологія SousVide), підготовка тіста і кілька варіацій інтенсивності парогенерації. Так, режим з низькою вологістю підійде для м'ясних страв, середньою — для випічки, а високою і максимальною — для риби, овочів, гарнірів.
Термощуп і багатий вибір автопрограм
Разом з духовкою поставляється термощуп, що дозволяє вимірювати температуру м'ясних і рибних страв. Він також допоможе максимально автоматизувати процес готування за відповідними рецептами. Всього ж в рамках системи Assist передбачені 255 різних програм автоприготування.
З інших особливостей варто виділити підтримку системи очищення парою, наявність великого TFT-дисплея, автодоводчика SoftMotion, телескопічних напрямних на одному рівні та 4-слойного скла на дверцятах. Також прилад відрізняється досить економним енергоспоживанням (клас A++).
До недоліків AEG BSK 999330 M належить не найстабільніша робота фірмової програми (деякі користувачі відзначають проблеми з підключенням духовки) і високий цінник. Але як для флагмана і пропонованих можливостей (кулінарних і «розумних»), вартість виглядає цілком виправданою.
Модификації AEG CookView BSK 999330 M
Ціни на AEG CookView BSK 999330 M |
---|---|---|---|---|
AEG CookView BSK 999330 M | від 60 524 грн. | 21 пропозиція | ||
AEG CookView BSK 999330 T | від 67 999 грн. | 15 пропозицій |