Стрічкова шліфмашина AEG HBS 1000 E (4935413205)
AEG HBS 1000 E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG HBS 1000 E
Стрічкова шліфувальна машина AEG HBS 1000 E | 6 679 грн. |
Стрічкова шліфмашина AEG HBS 1000 E у кейсі 4935413205 | 7 716 грн. |
AEG HBS1000E | 7 050 грн. |
Шліфмашина стрічкова AEG HBS 1000 E (1010 Вт, 75 х 533 мм, 240-450 м/хв) | 8 305 грн. |
AEG HBS1000E | 7 247 грн. |
1 1 1 1 |
Сьогодні купивши. Давши трохи прос...тися(обкатав). Непогана Тяжка(+) не потрібно притискати до поверхні, можна шліфувати однією рукою. Плавний запуск (+). Відносно тиха, порівняно з іншими, відчувається потужність. Довгий шнур(+). Пілезбірник працює добре. Регулятор швидкості хороший і вигідно розміщений (можна регулювати під час роботи). Блокування кнопки зроблено так, щоби випадково не заблокувати. Добре регулюється шліфшкурка (випробувавши навіть на старих, зношених, тримає) Немає пристрою для встановлення на столі у стац. режимі( Завтра щось придумаю) користуюся AEG HBS 1000 E менше місяця |
жорсткий Китай - дуже сильно грітися (інтервал роботи 10 хвилин роботи 15 відпочинку), кривий ведучий ролик, стрічка проскакує на ролику. шикарна валіза...... всі користуюся AEG HBS 1000 E менше місяця |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →