Циркулярна пила AEG KS 55-2 (4935446665)
Відео 2Фото 9 |
AEG KS 55-2 1.2 кВт / 165 мм1.6 кВт / 190 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG KS 55-2
Пила дискова ручна мережева AEG KS55-2 | 5 688 грн. |
Монтажна пилка AEG KS 55-2 | 6 345 грн. |
Пила дискова мережева AEG KS55-2 1200 Вт 165 мм | 6 750 грн. |
Дискова Пила 1200 Вт AEG (4935446665) KS55-2 | 7 056 грн. |
0 0 1 5 |
Коштує своїх грошей - 3439 грн. (за акцією в Єпіцентрі) Купував для будинку. робіт. Потужність. Сумка. Платформа... Вага, Люфт у захисті (дзвонить при роботі пили, але не заважає), немає плавного пуску і гальма, основний недолік - немає прямого кута між диском і платформою (регулюючим болтом не зміг виставити - закороткий, довелося підкладати пластину) користуюся AEG KS 66-2 менше місяця |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації AEG KS 55-2
Ціни на AEG KS 55-2 |
---|---|---|---|---|
AEG KS 55-2 | від 5 688 грн. | 4 пропозиції | ||
AEG KS 66-2 | від 7 191 грн. | 2 пропозиції |