Духова шафа AEG SteamBoost BSE 782380 M (944 188 705)
Фото 8 |
AEG SteamBoost BSE 782380 M нержавіюча сталь чорний |
|
Просунута та багатофункціональна духова шафа з розширеними можливостями для готування на парі. Модель представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у верхній ціновий діапазон. Може бути хорошим вибором для користувачів, які люблять готувати часто, а також часто експериментують з рецептами та способами термічної обробки продуктів. Духова шафа AEG SteamBoost BSE 782380 M оснащена робочою камерою із загальним корисним об'ємом 70 л.
Звернемо увагу на те, що панель керування сформована виключно тільки з TFT-дисплею та сенсорних перемикачів, без звичних для багатьох користувачів поворотних регуляторів. Температура нагрівання регулюється в межах 30-230 °C. З додаткового оснащення виробником передбачений гриль, система примусової конвекції та термощуп. На окрему увагу заслуговує можливість приготування на парі. При цьому функція Steamify може автоматично регулювати оптимальний рівень пари залежно від вибраної температури, типу страви та ін. Дверцята має надійне 3-шарове скло, завдяки чому не нагрівається із зовнішнього боку, а також оснащена зручними та м'якими автодоводчиками. Також звернемо увагу на те, що моделі надано клас енергоспоживання А++, що характеризує її як вельми енергоефективний пристрій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Купити AEG SteamBoost BSE 782380 M
Усі ціни 11 →Духовка електрична AEG BSE782380M | 35 700 грн. |
Духова шафа електрична Aeg BSE782380M | 56 563 грн. |
Духовой шкаф электрический Aeg BSE782380M | 56 509 грн. |
AEG BSE782380M | 39 870 грн. |
AEG BSE782380M | 51 797 грн. |
Модификації AEG SteamBoost BSE 782380 M
Ціни на AEG SteamBoost BSE 782380 M |
---|---|---|---|---|
AEG SteamBoost BSE 782380 M | від 35 700 грн. | 11 пропозицій | ||
AEG SteamBoost BSE 782380 B | від 42 025 грн. | 14 пропозицій |