Болгарка AEG WS 10-125 SK (4935451303)
AEG WS 10-125 SK |
|
Модель WS 10-125 S поставляється без кейса, а модель WS 10-125 SK — з кейсом
Кутова шліфувальна машина, призначена для роботи з відрізними дисками, шліфувальними колами, абразивними насадками та іншими видами оснастки, що мають діаметр 125 мм. Інструмент оснащений двигуном потужністю 1000 Вт, що розвиває до 11500 об/хв на холостому ходу. Болгарка AEG WS 10-125 SK має досить компактні розміри та помірну (для свого класу потужності) вагу 2.3 кг. Додаткова рукоятка (вкручується в корпус редуктора зліва або праворуч) має енергопоглинаючі вставки, що зменшують рівень вібрації. Захисний кожух встановлюється, знімається та повертається без використання ключів та викруток. У цій комплектації болгарка поставляється разом із пластиковим кейсом, призначеним для зберігання та перенесення інструменту з приладдям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG WS 10-125 SK
Усі ціни 11 →Кутова шліфувальна машина AEG WS 10-125SK | 3 499 грн. |
Кутова шліфмашина AEG WS 10-125 SK у кейсі з 2 алмазними дисками 493545130 | 4 005 грн. |
Шлифовальная угловая машина AEG WS10-125SK | 3 932 грн. |
Болгарка AEG WS 10-125 SK (4935451303) | 3 961 грн. |
Болгарка AEG WS 10-125 SK | 3 681 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →