Вантажна шина Aeolus Neo Allroads S Plus 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus Neo Allroads S Plus 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aeolus Neo Allroads S Plus 385/65 R22.5 164K
Aeolus Neo Allroads S+ (рулевая) 385/65 R22.5 164K PR20 | 14 278 грн. |
Aeolus Neo Allroads S+ (рулевая) (385/65R22.5 164K) | 14 582 грн. |
Грузовые шины Aeolus Neo Allroads S+ (рулевая) 385/65 R22.5 164K 20PR 1001 | 15 263 грн. |
Aeolus Neo Allroads S рульова рульова (385/65R22,5 164K) 322563 | 13 936 грн. |
Шина Aeolus Neo Allroads S+ (кермова) 385/65 R22.5 164K PR20 | 15 789 грн. |