Вантажна шина Aeolus Neo Allroads T2 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus Neo Allroads T2 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aeolus Neo Allroads T2 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 13 →Aeolus Neo Allroads T2 (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 12 856 грн. |
Вантажна шина AEOLUS NEO ALLROADS T2 385/65R22.5 164K | 13 036 грн. |
Aeolus Neo Allroads T2 (385/65R22.5 164K) | 12 990 грн. |
AEOLUS Вантажна шина AEOLUS NEO ALLROADS T2 385/65R22.5 164K | 12 974 грн. |
AEOLUS Вантажна шина AEOLUS NEO ALLROADS T2 385/65R22.5 164K | 13 219 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Aeolus Neo Allroads T2 385/65 R22.5 164K
Ціни на Aeolus Neo Allroads T2 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Aeolus Neo Allroads T2 385/65 R22.5 160K | від 15 267 грн. | 2 пропозиції | ||
Aeolus Neo Allroads T2 385/65 R22.5 164K | від 12 180 грн. | 14 пропозицій |