Вантажна шина Aeolus Neo Fuel D 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Aeolus Neo Fuel D 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aeolus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aeolus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aeolus Neo Fuel D 315/80 R22.5 156L
Aeolus Neo Fuel D (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 12 872 грн. |
Грузовые шины Aeolus Neo Fuel D (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L 18PR 10017 | 12 974 грн. |
Вантажні шини Aeolus Neo Fuel D (провідна) 315/80 R22.5 156/150L 18PR | 13 752 грн. |