Блок живлення Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W
Відео 19Фото 8 |
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W 2020 рікAero 650 Вт 24+8 (4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Блок живлення із сертифікатом 80+ Bronze допоможе знайти компроміс між ціною та продуктивністю комп'ютерного складання. Це порівняно недороге рішення, що забезпечує стабільне, надійне та безпечне електроживлення комплектуючих. Блок побудований з використанням високоякісних твердотільних конденсаторів японського виробництва, які легко витримують роботу в умовах навіть найвищого нагріву.
У цій моделі використовується єдина лінія електроживлення 12, що виключає паразитні втрати напруги. Блок живлення Aerocool Aero Bronze 750W отримав перетворювач DC-DC, завдяки якому енергосистема набуває максимально високого ККД. З таким блоком вдасться побудувати продуктивну ігрову чи потужну робочу систему. У переліку інтерфейсів моделі можна знайти відразу два конектори CPU із підключенням за схемою 4+4 pin. Передбачено чотири окремі роз'єми 6+2 pin, призначені для електроживлення графічного прискорювача. Блок здатний мінімізувати робочий шум – вентилятор практично не чути, коли комп'ютер працює з низьким або середнім навантаженням. Цей блок живлення добре сумісний із сучасними комп'ютерними корпусами, у яких відсік БЖ знаходиться у нижній частині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Купити Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W
Усі ціни 40 →Aerocool Aero Bronze 750W (ACPB-AR75AEC.11) ACPB-AR75AEC.11 | 3 099 грн. |
Блок живлення AeroCool Aero Bronze 750 (ACPB-AR75AEC.11) 750W ACPB-AR75AEC | 3 099 грн. |
Блок живлення Aerocool Aero Bronze 750W (4710562754001) Aero Bronze 750W ( | 3 499 грн. |
Блок питания AeroCool Aero Bronze 750 (ACPB-AR75AEC.11) 750W ACPB-AR75AEC. | 3 099 грн. |
Блок живлення AeroCool 750W Aero Bronze (ACPB-AR75AEC.1M) | 3 678 грн. |
Модификації Aerocool Aero Bronze
Ціни на Aerocool Aero Bronze |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 650W | від 2 378 грн. | 30 пропозицій | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W | від 3 099 грн. | 43 пропозиції |