Корпус Aerocool Aero One Mini Frost білий (ACCS-PB18043.21)
Відео 2Фото 9 |
Унікальний корпус від компанії Aerocool. За умови невисокої ціни платформа демонструє можливості моделей з дорогого сегмента. Головною фішкою даного шасі є наявність високопродуктивної системи охолодження. Корпус отримав чотири встановлених вентилятора з крильчаткою 120 мм і вбудованим підсвічуванням RGB. У ролі кулерів використовуються фірмові вертушки Frost Fan, які відрізняються досить тихою роботою.
Система повітряного охолодження посилена металевою решіткою, яка розташована спереду. Всі канали припливу повітря захищені від пилу. Комп'ютерний корпус Aerocool Aero One Mini frost має формат Mini Tower. Це досить компактна платформа, яка має продуману конструкцію і грамотну оптимізацію робочого простору. Центральне місце шасі займає піддон материнської плати, здатний вмістити в себе рішення типорозміру Micro-ATX або Mini-ITX. Щоб стабілізувати температуру процесора, CPU можна оснастити вежею висотою до 161 мм.під установку відеокарти виділено 327 мм. у цього корпусу достатньо потенціалу для складання продуктивної ігрової системи. При цьому модель є досить недорогий, що робить платформу практично найкращою в даному сегменті.
Купити Aerocool Aero One Mini Frost білий
Усі ціни 32 →Корпус AeroCool Aero One Mini Frost-G-WT-v1 (ACCS-PB18043.21) White без БЖ | 2 449 грн. |
Корпус Aerocool Aero One Mini Frost-G-WT-v1 | 2 107 грн. |
Корпус AeroCool Aero One Mini Frost-G-WT-v1 White без БП (ACCS-PB18043.21) | 2 449 грн. |
Корпус AeroCool Aero One Mini Frost-G-WT-v1 (ACCS-PB18043.21) | 2 449 грн. |
0 0 2 8 |
Однозначно рекомендую цей корпус до покупки. Понад усе мене привабив дизайн. Корпус сильно вирізняється на тлі інших корпусів, які зазвичай є простими коробками. Прекрасний дизайн, 4 встановлені вентилятори, нижнє розташування блоку живлення, решітчаста передня панель, що пропускає повітря, достатньо місця для кабелю менеджменту. Я особисто не виявив. За цю ціну – чудовий корпус. |
Прекрасна модель топ охолодження -30 градусів хороше охолодження місткість 2 місця для жорстких дисків |
Купував під систему 12400f
3060ti Додавши ще один кулер на видув Карта гріється не більше 65 градусів Фільтри від пилу гарний та компактний
Зручно знімати бокові кришки Світитись на пів села
Якщо купуєте такий блок, то краще брати модульний блок живлення для зайвих проводів мало місця ДЖОН: користуюся Aerocool Aero One Mini Frost Black кілька місяців |
Модификації Aerocool Aero One Mini Frost
Ціни на Aerocool Aero One Mini Frost |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero One Mini Frost білий | від 2 107 грн. | 35 пропозицій | ||
Aerocool Aero One Mini Frost чорний | від 2 107 грн. | 36 пропозицій |