Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 500W
Відео 10Фото 7 |
Aerocool Value Plus VX Plus 500W |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Купити Aerocool Value Plus VX Plus 500W
Усі ціни 57 →Aerocool VX PLUS 500W (ACPN-VS50NEY.11) ACPN-VS50NEY.11 | 1 129 грн. |
Блок живлення AeroCool VX Plus 500 (ACPN-VS50NEY.11) 500W ACPN-VS50NEY.11 | 1 129 грн. |
Блок живлення AeroCool VX Plus 500 500W (ACPN-VS50NEY.11) | 1 119 грн. |
Блок питания AeroCool VX Plus 500 (ACPN-VS50NEY.11) 500W ACPN-VS50NEY.11 | 1 129 грн. |
Блок живлення AeroCool 500W VX PLUS 500 (4713105962758) | 1 408 грн. |
12 6 5 25 |
Згорів через 1 рік та 3 місяці Дешевий Неякісний, згорів Arctic : користуюся Aerocool VX Plus 500W більше року |
Блок підходить у найпростіші збирання і на деякий час.
УВАГА! НЕ БЕРІТЬ ЙОГО НА ДОВГИЙ ЧАС У НЬОГО ПОГАНА ЕЛЕМЕНТНА БАЗА! На деякий час зійде Такі блоки люблять горіти Arctic : користуюся Aerocool VX Plus 500W кілька місяців |
користуюся 5років, з моєї 1050ti не було проблем, єдиний мінус шумить дуже сильно, і бачить на 70ват менше ніж сказано дешево, чорний шум, невідповідність, дешеві матеріали, страх, що мати згорить Андрій Масловський: користуюся Aerocool VX Plus 500W більше року |
На него подайдет?
Якісний блок живлення з ККД у 81%
Aerocool Value Plus VX Plus 500W — це допрацьована версія одного з кращих по співвідношенню ціна-якість блоків живлення в бюджетному сегменті.
У порівнянні з оригінальним БЖ Aerocool Value версія Plus відчутно додала в якості стабілізації, але при цьому стала більш гучною у важких режимах. В іншому блок побудований на тій же надійної електронної платформі Andyson, сумарна потужність, яку він можна подати по лінії, становить 408 Вт. Стосовно номіналу блока ККД 81 відсоток, що лише трохи не дотягує до високого стандарту енергоефективності 80 PLUS. Втім, для недорого блока живлення, від якого насамперед потрібно, щоб він працював» це нормальний показник.
Роз'єми 24+8 pin
Для живлення материнської плати передбачений стандартний роз'єм 20+4-pin, для живлення процесора розширений восьмиконтактний 4+4-pin. Тут все в повному порядку — проблеми з сумісністю виключені, простір для апгрейда на майбутнє. Також без проблем підключається будь-яка відеокарта початкового-середнього рівня з одним 6-піновим конектором і енергоспоживанням до 150 Вт. І це важливий момент, на який варто звернути увагу при купівлі — основна лінія живлення блока розділена на дві підлінії, тому навіть незважаючи на наявність 4+4 pin для живлення процесора, встановити в систему особливо ненажерливий процесор або відеокарту) не вийде.
Стильний зовнішній вигляд
Цікаво, що серед своїх однаково сірих «однокласників» (500-ватних моделей близькою вартості), Value Plus VX Plus виділяється стильним чорним забарвленням і оригінальною формою решітки. А ось сімейна хвороба у вигляді гучного вентилятора залишилася. Якщо старий Aerocool value під навантаженням піковим навантаженням видавав відчутні до 31 дБ, Plus-версія стала ще голосніше. Тому модель можна рекомендувати до покупки для ігрової системи середнього класу, в якої вже є галасливі компоненти зразок референсною відеокарти. Тоді блок живлення буде не чути.
Модификації Aerocool Value Plus
Ціни на Aerocool Value Plus |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value Plus VX Plus 400W | від 899 грн. | 46 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 500W | від 1 119 грн. | 59 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 550W | від 2 143 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 600W | від 1 425 грн. | 29 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 650W | від 2 457 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 700W | від 2 556 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 750W | від 2 727 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 800W | від 2 214 грн. | 42 пропозиції |