Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 550W
Відео 10Фото 7 |
Aerocool Value Plus VX Plus 550W |
|
Цей блок живлення може похвалитися високою надійністю і продуктивністю, але при цьому позиціонується виробником щодо доступний ціновий сегмент. Модель створена у форм-факторі ATX, максимальна потужність досягає 550 Вт. Даний БЖ розрахований на установку в комп'ютерні корпуси новітнього типу, які передбачають розміщення блока живлення в підставі. Цьому сприяють оптимальні габарити БЖ і достатня довжина дротів.
Блок живлення Aerocool Value Plus VX Plus 550W отримав стильний і водночас надійний корпус, а всередині ефектного корпусу захована досить функціональна схемотехніка. Трансформатор блока живлення використовує 3 лінії напруги: 12/5/3,3 В. Вдосконалений підсилювач вузол забезпечує максимально стабільні характеристики вихідного струму. Номінальною потужністю 550 Вт вистачить, щоб скомпонувати домашній комп'ютер практично будь-якої продуктивності. За активне охолодження відповідає 7-лопатевий вентилятор, діаметр крильчатки становить 120 мм. Швидкість обертання вентилятора регулюється автоматично. Продуктивність системи активного охолодження підлаштовується не тільки під рівень навантаження на блок живлення, але і під температуру довкілля. Дана модель БЖ володіє широким набором захисних систем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
12 6 5 25 |
Згорів через 1 рік та 3 місяці Дешевий Неякісний, згорів Arctic : користуюся Aerocool VX Plus 500W більше року |
Блок живлення такий собі на старого комп'ютера зійде Нічого Виключається сам пособі Dofo: користуюся Aerocool VX Plus 600W більше року |
Купивши його тай сгорів через 2 роки Ціна Шуміти |
Модификації Aerocool Value Plus
Ціни на Aerocool Value Plus |
---|---|---|---|---|
Aerocool Value Plus VX Plus 400W | від 899 грн. | 45 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 500W | від 1 119 грн. | 58 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 550W | від 2 143 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 600W | від 1 425 грн. | 45 пропозицій | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 650W | від 2 336 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 700W | від 2 006 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 750W | від 2 727 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool Value Plus VX Plus 800W | від 2 213 грн. | 39 пропозицій |