Болгарка AeroPro RP7319-5
AeroPro RP7319-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AeroPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AeroPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AeroPro RP7319-5
Усі ціни 6 →Болгарка пневматическая 5" (125 мм, 10000об/мин) AEROPRO RP7319-5 | 1 856 грн. |
Болгарка пневматическая 5" (125 мм, 10000об/мин) AEROPRO RP7319-5 | 1 817 грн. |
Кутова шліфувальна пневматична машинка Aeropro RP7319-5 | 1 954 грн. |
Кутова шліфувальна машинка пневматична 5" (125 мм, 10000об/хв) AEROPRO RP7 | 1 954 грн. |
Кутова шліфувальна пневматична машинка 5" (125 мм, 10000об/хв) AEROPRO RP7 | 1 954 грн. |
Болгарка пневматична 5" (125 мм, 10000об/хв) AEROPRO RP7319-5 | 1 954 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →