Ексцентрикова шліфмашина AeroPro RP7335S
AeroPro RP7335S 125 мм150 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AeroPro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AeroPro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AeroPro RP7335S
Усі ціни 7 →Пневмошлифмашинка эксцентриковая 5" (125 мм, 10000об/мин) AEROPRO RP7335s | 3 621 грн. |
Пневмошлифмашинка эксцентриковая 5" (125 мм, 10000об/мин) AEROPRO RP7335s | 3 545 грн. |
Шліфувальна пневматична машинка Aeropro RP7335s | 3 812 грн. |
Пневмошліфмашинка ексцентрикова 5" (125 мм, 10000об/хв) RP7335s Aeropro (2 | 5 125 грн. |
Пневматична шліфувальна машинка орбітальна вакуумного типу 5" (125 мм, 100 | 3 812 грн. |
Шліфувальна машинка пневматична орбітальна вакуумного типу 5" (125 мм, 100 | 3 812 грн. |
Пневмошліфмашинка ексцентрикова 5" (125 мм, 10000об/хв) AEROPRO RP7335s | 3 812 грн. |
Модификації AeroPro RP7335S
Ціни на AeroPro RP7335S |
---|---|---|---|---|
AeroPro RP7335S | від 3 545 грн. | 7 пропозицій | ||
AeroPro RP7336S | від 3 583 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →