Литий диск AEZ Panama 7,5x19/5x108 ET50,5 DIA63,4
Відео 4Фото 41 | від 13 552 до 18 675 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):51 мм |
Модифікації AEZ Panama 77
Характеристики
AEZ Panama 7,5x19/5x108 ET50,5 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Panama 7,5x19/5x108 ET50,5 DIA63,4
Сортувати
Aez PANAMA DARK - Gunmetal Polished (R19 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4) | 16 699 грн. |
AEZ Panama (7.5J x 19 5x108 ET50.5 DIA63.4) High gloss На замовлення з Євр | 16 183 грн. |
Aez Panama High Gloss R19 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4 | 17 299 грн. |
Aez Panama R19 W7.5 PCD5x108 ET50.5 DIA63.4 High Gloss APA9JHHA505E | 15 677 грн. |
AEZ Panama (7.5J x 19 5x108 ET50.5 DIA63.4 High gloss) | 16 830 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі