Відеокарта AFOX GeForce GT 740 AF740-4096D3L3
AFOX GeForce GT 740 AF740-4096D3L3 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GT 740 AF740-4096D3L3
Усі ціни 28 →Відеокарта AFOX GeForce GT 740 4GB DDR3 AF740-4096D3L3 | 3 293 грн. |
AFOX GeForce GT 740 4GB DDR5 (AF740-4096D3L3) | 3 293 грн. |
Видеокарта Afox GeForce GT740 4Gb (AF740-4096D3L3) | 2 666 грн. |
Відеокарта Afox GeForce GT740 4Gb (AF740-4096D3L3) | 2 691 грн. |
AFOX GeForce GT 740 4GB DDR5 (AF740-4096D3L3) | 3 293 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →