Відеокарта AFOX GeForce GTX 750 Ti AF750Ti-4096D5H1
AFOX GeForce GTX 750 Ti AF750Ti-4096D5H1 2021 ріккоротка |
|
Доступна ігрова відеокарта базового рівня з низьким рівнем енергоспоживання і двослотовою активною системою охолодження. Відрізняється високою енергоефективністю, не має роз'ємів для підключення додаткових ліній живлення PCI-E, без проблем працює з бюджетними блоками живлення (від 400 Вт). Підтримує двомоніторні конфігурації, має універсальний набір аналогових і цифрових інтерфейсних портів для підключення як застарілих, так і нових моделей моніторів з максимальною роздільною здатністю до 2560х1440.
Відеокарта AFOX GeForce GTX 750 Ti AF750Ti-4096d5h1 призначена для використання в складі доступних універсальних домашніх ПК і мультимедійних настільних систем. Завдяки помірним габаритним розмірам і невисокому тепловиділенню, ця модель може встановлюватися і експлуатуватися в компактних корпусах формату microATX. Апаратною основою відеокарти став графічний процесор Nvidia GM107 (Maxwell, 28 нм), який складається з 640 CUDA-ядер, 40 текстурних модулів і 16 блоків растеризації. Для роботи з якісними текстурами передбачено 4 Гб графічної пам'яті GDDR5. Виробником заявлена підтримка API DirectX 11 і OpenGL 4.4. У зв'язці з продуктивним CPU така відеокарта може забезпечити комфортний фреймрейт в більшості популярних ігор 2010-2018 року в роздільній здатності 1920х1080 при середніх або середньо-високих налаштуваннях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Купити AFOX GeForce GTX 750 Ti AF750Ti-4096D5H1
Усі ціни 8 →Відеокарта Afox GeForce Gtx 750 Ti (AF750TI-4096D5H1) Ua | 4 259 грн. |
Видеокарта Afox GeForce Gtx 750 Ti (AF750TI-4096D5H1) Ua | 4 219 грн. |
ВИДЕОКАРТА AFOX GTX750TI 4 ГБ GDDR5 128 бит DP DVI HDMI ATX с двумя вентил | 4 214 грн. |
AFOX Geforce GTX 750 TI 4GB (AF750TI-4096D5H1) GeforceGTX750TI4GB(AF750TI- | 4 499 грн. |
AFOX GF GT750Ti 4Gb (AF750TI-4096D5H1) AF750TI-4096D5H1 | 4 079 грн. |