Материнська плата AFOX IH61-MA
Фото 3 |
AFOX IH61-MA
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1155
Чипсет:Intel H61
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR3 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:1333 МГц
Звук (каналів):5.1
Роз'єми:HDMI
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:4-контактне
Всі характеристики
Купити AFOX IH61-MA
Усі ціни 27 →Материнська плата AFOX IH61-MA5-V6 s1155 H61 2xDDR3 D-Sub HDMI mATX | 2 634 грн. |
Материнская плата AFOX IH61-MA5-V6 s1155 H61 2xDDR3 D-Sub HDMI mATX (IH61- | 2 634 грн. |
Материнская плата afox ih61-ma2-v6 (s1155, h61, ddr3) | 2 701 грн. |
Материнская плата AFOX IH61-MA5-V6 s1155 H61 2xDDR3 D-Sub HDMI mATX | 2 554 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →