Відеокарта AFOX Radeon RX 550 AFRX550-4096D5H4-V5
Фото 4 |
AFOX Radeon RX 550 AFRX550-4096D5H4-V5 2021 рікUltra HD 4K |
|
Доступна Багатоцільова відеокарта початкового рівня на основі графічного процесора AMD Polaris 12. Обладнана повноцінною двовентиляторною системою охолодження, що займає місце двох слотів розширення. Відрізняється помірною вартістю і можливістю підключення будь-яких моделей моніторів. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії. Повноцінно підтримує актуальні API DirectX12 і OpenGL 4.5, що важливо для роботи професійних додатків, що використовують функції 3D-прискорення відтворення графіки, і домашніх користувачів, які бажають запускати ігри.
Може використовуватися в складі різних збірок персональних комп'ютерів на базі процесорів, позбавлених вбудованого відеоядра. Демонструє продуктивність, що перевершує конкуруюче рішення Nvidia GeForce GT 1030. Дає комфортну частоту зміни кадрів в більшості популярних ігрових проєктів 2015-2019 років при середніх/середньо-низьких налаштуваннях якості графіки в роздільній здатності до 1920х1080 включно. Може апаратно прискорювати декодування мультимедійного контенту і виводити зображення з максимальною роздільною здатністю до 3840х2160. Підтримує трьохмоніторні конфігурації (підключення через DVI, HDMI і DisplayPort).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Купити AFOX Radeon RX 550 AFRX550-4096D5H4-V5
Усі ціни 12 →Відеокарта Afox Radeon Rx 550 4 Gb (AFRX550-4096D5H4-V5) | 3 631 грн. |
Видеокарта Afox Radeon Rx 550 4 Gb (AFRX550-4096D5H4-V5) | 3 596 грн. |
Видеокарта AFOX Radeon RX 550 4GB DDR5 128 Bit DVI-HDMI-DP AFRX550-4096D5H | 3 556 грн. |
AFOX Radeon RX 550 4 GB (AFRX550-4096D5H4-V5) AFRX550-4096D5H4-V5 | 3 699 грн. |
Відеокарта Afox Radeon RX 550 4 GB (AFRX550-4096D5H4-V5) | 3 633 грн. |