Рація Agent AR-UV10
Відео 1Фото 7 |
Agent AR-UV10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agent AR-UV10
Усі ціни 6 →Рация Agent AR-UV10 (0.5W, UHF400-470MHz, VHF136-174MHz, до 10 км, 128 кан | 1 698 грн. |
Портативная рация Agent AR-UV10 | 1 698 грн. |
Рація AGENT AR-UV10 | 1 698 грн. |
Рація AGENT AR-UV10 (AR-UV10) | 1 698 грн. |
Рація AGENT AR-UV10 | 1 625 грн. |
Рація Agent AR-UV10 (0.5W, UHF400-470MHz, VHF136-174MHz, до 10 км, 128 кан | 1 698 грн. |
Відеоогляди
Модификації Agent AR-UV10
Ціни на Agent AR-UV10 |
---|---|---|---|---|
Agent AR-UV10 | від 1 625 грн. | 6 пропозицій | ||
Agent AR-UV10 Twin Pack | від 3 243 грн. | 14 пропозицій | ||
Agent AR-UV10 Quad Pack | від 6 424 грн. | 14 пропозицій | ||
Agent AR-UV10 Six Pack | від 9 528 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →