Газонокосарка AgriMotor KK 4015
Відео 1Фото 3 |
Компактна електрична роторна газонокосарка з шириною захвату 40 см і містким жорстким пластиковим травозбірником об'ємом 45 р. порівняно з більш потужними бензиновими моделями ця машина має підвищену маневреність і чудово підходить для обробки газонів складної форми і порівняно невеликій площі. Вона без проблем проникає у важкодоступні місця, під лавки, вглиб чагарникової порослі або під дерева з низькою кроною.
Машина потребує постійного кабельного підключення до мережі 230 В тому відразу варто подбати про покупку хорошого садового подовжувача. З нею цілком по силам підтримувати в порядку 4-6 соток акуратно стриженої трав'яний майданчики в безпосередній близькості від будинку. Роторний ніж приводиться в дію потужним і високоефективним асинхронним електричним двигуном (1500 Вт). Він має повітряне охолодження і не потребує обслуговування, у тому числі заміни щіток. Загнута крильчатка роторного ножа створює ефект аеродинамічної тяги, піднімає примятую траву і зваблює зрізану прямо в легкознімний травозбірник. Висота скошування трави синхронно регулюється ручкою центрального перемикача. Він п'ятиступінчастий і забезпечує діапазон від 30 до 60 мм, що достатньо для більшості побутових і професійних сценаріїв використання.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AgriMotor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AgriMotor.
Купити AgriMotor KK 4015
Усі ціни 7 →Газонокосарка електрична Agrimotor KK 4015 KK4015 | 5 488 грн. |
Газонокосарка електрична Agrimotor KK 4015 | 5 488 грн. |
Газонокосарка AgriMotor KK 4015 жовта | 5 688 грн. |
Газонокосарка електрична Agrimotor KK 4015 | 6 068 грн. |
Газонокосарка електрична коса Agrimotor KK4015 1,5 кВт. Угорщина (40 см. п | 5 150 грн. |
Газонокосарка електрична Agrimotor МАG 40 1,5 кВт 40 см (кк4015) | 5 500 грн. |
Газонокосарка електрична Agrimotor KK4015 | 5 907 грн. |