Моторне мастило Agrinol Diesel M-10G2k 50 л
Товар застарів 4 752 грн. Тип: мінеральне; Призначення: вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 50; SAE: 30; Відповідність стандартам: API CC; Допуски виробників: КамАз, ЗІЛ, «Ікарус»; |
Agrinol Diesel M-10G2k 50L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agrinol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agrinol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Agrinol Diesel M-10G2k
Ціни на Agrinol Diesel M-10G2k |
---|---|---|---|---|
Agrinol Diesel M-10G2k 5 л | від 733 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Diesel M-10G2k 10 л | від 1 138 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Diesel M-10G2k 20 л | від 1 941 грн. | 2 пропозиції | ||
Agrinol Diesel M-10G2k 60 л | від 5 111 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Diesel M-10G2k 208 л | від 16 851 грн. | 1 пропозиція |