Моторне мастило Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ 10 л
Товар застарів 1 121 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 10; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API CG-4/SJ; |
Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agrinol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agrinol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ
Ціни на Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ |
---|---|---|---|---|
Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ 1 л | від 251 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ 4 л | від 673 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ 5 л | від 805 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ 20 л | від 2 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol HP-Diesel 10W-40 CG-4/SJ 200 л | від 22 730 грн. | 1 пропозиція |