Моторне мастило Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF 50 л
Товар застарів 346 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 50; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; |
Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF 50L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agrinol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agrinol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Товариш залив у ВАЗ 2111 1.6 8 клапанів.......через 7 тисяч такий дим почав валити!!!!! жах ..... почав доливати по чти по літру на 1.5 тисячі км ... витрата збільшився. До цього їздив на Лукойл Люкс 10W40 SLCF 3 роки пробігала без проблем. Як виявилося, Агрінол офіційно купує відпрацювання, фільтрує його і просто додає 40% олії Лукойл.........якого він купив за минулий рік 24 тисячі тонн. Ні, може, ціна? хоча ні за ці гроші можна якісну олію купити Суцільні мінуси! користуюся Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF 4L кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF
Ціни на Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF |
---|---|---|---|---|
Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF 1 л | від 225 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF 4 л | від 644 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF 60 л | від 6 484 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Optimal 10W-40 SL/CF 200 л | від 21 977 грн. | 1 пропозиція |