Трансмісійне мастило Agrinol Silver 85W-90 GL-5 20 л
Товар застарів 1 998 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: мінеральне; В'язкість (SAE): 85w-90; Об'єм (л): 20; Відповідність стандартам: API GL-5; |
Agrinol Silver 85W-90 GL-5 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agrinol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agrinol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Agrinol Silver 85W-90 GL-5
Ціни на Agrinol Silver 85W-90 GL-5 |
---|---|---|---|---|
Agrinol Silver 85W-90 GL-5 1 л | від 256 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Silver 85W-90 GL-5 4 л | від 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Silver 85W-90 GL-5 200 л | від 23 188 грн. | 1 пропозиція |