Моторне мастило Agrinol Standard 15W-40 SF/CC 20 л
Товар застарів 1 665 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: API SF/CC; |
Agrinol Standard 15W-40 SF/CC 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agrinol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agrinol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Agrinol Standard 15W-40 SF/CC
Ціни на Agrinol Standard 15W-40 SF/CC |
---|---|---|---|---|
Agrinol Standard 15W-40 SF/CC 1 л | від 220 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Standard 15W-40 SF/CC 4 л | від 624 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Standard 15W-40 SF/CC 5 л | від 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Standard 15W-40 SF/CC 60 л | від 6 212 грн. | 1 пропозиція | ||
Agrinol Standard 15W-40 SF/CC 200 л | від 27 797 грн. | 1 пропозиція |