Електрогенератор AGT WAGT 220 DC HSB
Відео 3 |
AGT WAGT 220 DC HSB |
|
У моделі WAGT 220 DC HSB ручний тип запуску, а у моделі WAGT 220 DC HSBE — електростартер
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AGT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AGT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AGT WAGT 220 DC HSB
Генератор бензиновий зварювальний AGT WAGT 220 DC HSB PFWAGT220DHPN / E | 98 808 грн. |
Генератор бензиновий зварювальний AGT WAGT 220 DC HSB | 86 999 грн. |
Генератор зварювальний AGT WAGT220DCHSB (PFWAGT220HMPN/E) | 103 364 грн. |
Генератор бензиновый сварочный WAGT 220 DC HSB | 104 891 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →