Електрогенератор AGT WAGT 300 DC HSBE
AGT WAGT 300 DC HSBE |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AGT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AGT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AGT WAGT 300 DC HSBE
Сварочный генератор AGT WAGT 300 DC HSBE 919889 | 297 662 грн. |
Генератор бензиновий зварювальний AGT WAGT 300 DC HSBE 101300-37 | 299 218 грн. |
Генератор бензиновый сварочный WAGT 300 DC HSBE | 299 218 грн. |
Зварювальний генератор AGT WAGT 300 DC HSBE | 277 000 грн. |
Зварювальний генератор AGT WAGT 300 DC HSBE | 294 372 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →