Компресор Airkraft AK100-360M-220-Italy 100 л мережа (230 В)
Airkraft AK100-360M-220-Italy |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airkraft AK100-360M-220-Italy 100 л мережа (230 В)
Усі ціни 9 →Компрессор масляный AIRKRAFT (AK100-360M-220-ITALY) | 34 149 грн. |
Компресор поршневий Airkraft 100л, AK100-360M-220-ITALY | 34 149 грн. |
Компресор Airkraft 100 л, 360л/мин, 220В, 2,2кВт (AK100-360M-220-ITALY) | 33 403 грн. |
Компресор Airkraft 100 л, 360л/мин, 220В, 2,2кВт (AK100-360M-220-ITALY) AK | 34 149 грн. |
Airkraft Компресор Airkraft 100 л, 360л/мин, 220В, 2,2кВт (AK100-360M-220- | 34 149 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →