Пряма шліфмашина Airkraft AT-010K
Відео 2Фото 5 |
Airkraft AT-010K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airkraft AT-010K
Пневмогравер мини с комплектом шлифовальных камней AIRKRAFT AT-010K | 848 грн. |
Пневматична зачисна машинка Airkraft AT-010K | 848 грн. |
Зачисна машина (гравер) пневматична mini з комплектом шліфувальних каменів | 848 грн. |
Гравер Airkraft пневмо, міні з комплектом шліфовальних каменів (AT-010K) | 1 212 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →