Шліфувальна машина Airkraft AT-7018
Фото 5 |
Airkraft AT-7018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airkraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airkraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airkraft AT-7018
Усі ціни 11 →Шлифмашина пневматическая вибрационная AIRKRAFT (AT-7018) | 1 516 грн. |
Виброшлифмашина пневматическая (8000об/мин) AIRKRAFT AT-7018 | 1 516 грн. |
Шліфувальна машина Airkraft пневмо 8000об/хв (AT-7018) | 1 724 грн. |
Шліфувальна машина Airkraft пневмо 8000об/хв (AT-7018) AT-7018 | 1 495 грн. |
Airkraft 8000/m(AT-7018) AT-7018 | 1 495 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →