Витяжний вентилятор airRoxy dRim 100 S BB (01-060)
Відео 1Фото 3 |
Модифікації airRoxy dRim 11
Характеристики
airRoxy dRim 100 S BB |
|
Декоративна панель представлена різними кольорами, уточнюйте у продавців наявність панелей в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог airRoxy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі airRoxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити airRoxy dRim 100 S BB
Колір:
Сортувати
Airroxy AirRoxy dRim 100 S BB (01-060) | 988 грн. |
Вентилятор airRoxy dRim 100 S BB, 01-060 | 988 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 S BB панель пластик чорний матовий 93 | 1 547 грн. |
Комплект Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 S BB + Пластикова панель AIR | 1 229 грн. |
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 S BB панель пластик білий глянець 93м | 1 476 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо