AKG K612 PRO (2458X00100)
Відео 18Фото 6 |
AKG K612 PRO |
|
Повнорозмірні моніторні навушники з відкритим акустичним оформленням та кабелем. Виробником позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії, призначений для застосування для звукозапису, відомості та майстерингу. Також модель має зацікавити фанатів Hi-Fi акустики, які шукають альтернативу мас-маркет моделям з нейтральним, незабарвленим звучанням. Традиційного для австрійського виробника, у цьому пристрої використовуються комплексні драйвери, що забезпечують рівну АЧХ та нейтральне аналітичне звучання.
При виробництві динаміків використовується фірмова двошарова мембрана Varimotion, система з неодимових магнітів та звукова котушка з плоским дротом. Динаміки AKG K612 PRO здатні відтворювати частотний спектр у межах від 12 до 39500 Гц, що майже вдвічі перевищує можливості людського слуху. Таким чином вони можуть озвучити незначні деталі запису, недоступні звичайним навушникам. Плюс до всього вони мають оптимальний опір (120 Ом), тому можуть працювати навіть з малопотужними джерелами сигналу на зразок звичайних смартфонів.
Практична конструкція добре пристосована до активного використання і по суті повторює форму інших моніторних моделей компанії, з тонким дугоподібним оголов'ям, стрічкою-перетинкою, що саморегулюється, і масивними тканинними амбушюрами. Вага конструкції складає всього 238 грам, що вкотре каже, що вони створені для щоденної студійної роботи. Для підключення до звукових карт, мікшерних пультів та музичних інструментів передбачений міцний 3-метровий кабель з 3.5-мм міні-джеком та перехідником на 6.3-мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKG.
Купити AKG K612 PRO
Усі ціни 13 →AKG K612 Pro офіційна гарантія | 6 899 грн. |
Навушники AKG K612 PRO Black | 8 299 грн. |
AKG AKG K612 PRO | 8 299 грн. |
Наушники без микрофона AKG K612 Pro K612PRO | 6 491 грн. |
Навушники без мікрофону AKG K612 Pro | 7 499 грн. |