Витяжка Akpo Juno Eco 60
Фото 3 |
Akpo Juno Eco 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Juno Eco 60
Витяжка похила Akpo WK-4 Juno Eco 60 White | 6 141 грн. |
Вытяжка AKPO WK-4 Juno Eco 60 Black | 4 211 грн. |
Вытяжка наклонная Akpo WK-4 Juno Eco 60 White | 6 137 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Juno Eco 60 Black | 3 921 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Juno Eco 60 White | 6 131 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →