Витяжка Akpo WK-4 Largo ECO 90
Akpo WK-4 Largo ECO 90 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Largo ECO 90
Усі ціни 7 →Витяжка декоративна Akpo WK-4 LARGO ECO 90 Black | 6 875 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 Largo ECO 90 | 6 331 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 Largo Eco 90 Silver | 6 701 грн. |
Витяжка декоративна Akpo WK-4 LARGO ECO 90 Black | 6 865 грн. |
Витяжка купольна Akpo WK-4 Largo Eco 90 Silver | 6 691 грн. |
Вытяжка декоративная Akpo WK-4 LARGO ECO 90 Black | 6 871 грн. |
Вытяжка купольная Akpo WK-4 Largo Eco 90 Silver | 6 697 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →