Витяжка Akpo Nero ECO 50
Відео 1Фото 2 |
Akpo Nero ECO 50 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Nero ECO 50
Усі ціни 9 →Витяжка Akpo WK-4 Nero eco 50 Grey | 4 389 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Nero Eco 50 Black WK-4 NERO ECO 50 grey | 4 396 грн. |
Витяжка похила Akpo Nero Eco 50 T300 | 4 396 грн. |
Витяжка похила Akpo Nero Eco 50 T300 | 4 386 грн. |
Витяжка похила Akpo WK-4 Nero Eco 50 Black | 4 386 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →