Електрогенератор AKSA AAP 2200i
Відео 10Фото 5 |
AKSA AAP 2200i |
|
Переносний генератор здатний забезпечувати автономне живлення споживачів електроенергії сумарною потужністю до 2 кВт. Оснащений інверторним альтернатором, завдяки якому виробляє «чистий» струм зі стабільною напругою та частотою, необхідними для живлення електроніки чи «чутливої» техніки, на зразок автоматики газових та твердопаливних котлів. Усередині кожуха генератора AKSA AAP 2200i ховається невеликий 4-тактний бензиновий двигун (3.8 к.с.), який споживає 1.35 літра палива за годину роботи при навантаженні, що відповідає номінальній потужності установки. На передній панелі апарату знаходяться органи управління та дисплей, а також роз'єми для підключення споживачів: розетка 230 В, вихід 12 В та USB-порт. Генератор важить 24 кг (без урахування ваги бензину в паливному баку, що має обсяг 4.5 літра).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Купити AKSA AAP 2200i
AKSA AAP 2200i см мощный EPG-2400IS цена качество | 35 999 грн. |
Генератор Aksa ААР 2200i (бензин, инверторный) 00-00010861 | 40 800 грн. |
Інверторний бензиновий генератор AKSA AAP 2200i (2.2 кВт) | 19 999 грн. |
Инверторный бензиновый генератор AKSA AAP 2200i | 39 999 грн. |
AKSA AAP 2200i | 39 999 грн. |