Електрогенератор AKSA AAP 3500 E
Відео 5Фото 3 |
AKSA AAP 3500 E ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Бензинова електростанція середнього класу потужності. Розрахована обслуговування навантаження до 2.3 кВт. Генератор AKSA AAP 3500 E виробляє електроенергію за допомогою двигуна Briggs & Stratton (об'єм 196 см3, потужність 6.5 л.с), що обертає синхронний альтернатор з авторегулятором напруги (AVR). Для полегшення запуску двигуна генератор оснащений електростартером. Виконуючи корисну роботу, електростанція споживає до 1.1 літра бензину на годину (у такому режимі палива, що зберігається у 15-літровому бензобаку, вистачає приблизно на 13.5 години). За допомогою цифрового дисплея, що знаходиться на передній панелі апарата, користувачі можуть контролювати поточну вихідну напругу та стежити за показаннями лічильника мотогодин. Корисне навантаження до генератора можна підключати за допомогою двох розеток (230, 16 А) або клем (12).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Купити AKSA AAP 3500 E
Усі ціни 8 →AKSA AAP 3500E + див. HEXА-GEN Europe 3,5 kWt | 22 499 грн. |
AKSA AAP 3500 E | 26 999 грн. |
Генератор Aksa ААР 3500 Е (бензин) 00-00010858 | 35 065 грн. |
Бензиновый генератор AKSA AAP 3500 Е | 27 589 грн. |
AKSA AAP 3500 Е | 27 589 грн. |
Модификації AKSA AAP 3500 E
Ціни на AKSA AAP 3500 E |
---|---|---|---|---|
AKSA AAP 3500 | від 17 499 грн. | 4 пропозиції | ||
AKSA AAP 3500 E | від 22 499 грн. | 8 пропозицій |