Електрогенератор AKSA AAP 8000 E3
AKSA AAP 8000 E3 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKSA AAP 8000 E3
Усі ціни 6 →Генератор бензиновий "AKSA" AAP 8000 Е3 (6/6.5 кВт) | 46 999 грн. |
Генератор Aksa ААР 8000 Е3 (бензин) 00-00010856 | 88 376 грн. |
Портативный генератор Aksa AAP 8000 Е3 | 88 376 грн. |
Бензиновый генератор AKSA AAP 8000Е3 | 54 999 грн. |
AKSA AAP 8000Е3 | 54 999 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель AAP 8000E — вихідна напруга 230 В (1 фаза)
- Модель AAP 8000E3 — вихідна напруга 400 В (3 фази)
Модификації AKSA AAP 8000 E3
Ціни на AKSA AAP 8000 E3 |
---|---|---|---|---|
AKSA AAP 8000 E | від 51 999 грн. | 3 пропозиції | ||
AKSA AAP 8000 E3 | від 46 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →