Тумба під умивальник Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002346
Фото 10 |
Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002346 |
|
Тумба покрита трьома шарами грунту, пофарбована двома шарами поліуретанової фарби виробництва Kemicha (Італія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002346
Тумба для підлоги Аква Родос Акцент 60 см з умивальником Альфа АР000040144 | 17 973 грн. |
Пенал АКВА РОДОС АКЦЕНТ / 60см / кошик для білизни (АР000000834) | 19 222 грн. |
Тумба напольная Аква Родос Акцент 60 см с умывальником Альфа АР000040144 | 15 900 грн. |
Пенал - шафа у ванну підвісна AQUA RODOS Акцент 60 см | 10 113 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС АКЦЕНТ / 60см / раковина АЛЬФА (АР000040144) | 17 973 грн. |
Модификації Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002346
Ціни на Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002346 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002346 | від 10 113 грн. | 5 пропозицій | ||
Akva Rodos Aktsent 70 Alfa OP0002551 | від 19 048 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002166 | від 20 816 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Aktsent 100 Alfa AP0002165 | від 23 014 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →