Тумба під умивальник Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002164
Фото 8 |
Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002164 |
|
Тумба покрита трьома шарами грунту, пофарбована двома шарами поліуретанової фарби виробництва Kemicha (Італія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002164
Тумба Акцент Консольна 80 см з умивальником Альфа АР000040138 | 18 981 грн. |
Тумба підвісна АКВА РОДОС АКЦЕНТ / 80см / раковина АЛЬФА (АР000040138) | 17 083 грн. |
Тумба Акцент Консольна 80 см з Умивальником Альфа АР0002164 АР000040138 | 18 981 грн. |
Модификації Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002164
Ціни на Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002164 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002345 | від 13 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Aktsent 70 Alfa OP0002550 | від 15 351 грн. | 1 пропозиція | ||
Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002164 | від 17 083 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Aktsent 100 Alfa AP0002163 | від 21 148 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →