Тумба під умивальник Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002166
Фото 13 |
Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002166 |
|
Тумба покрита трьома шарами грунту, пофарбована двома шарами поліуретанової фарби виробництва Kemicha (Італія).
Тумба Акцент 80 з умивальником Альфа.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002166
Тумба Акцент Плитка 80 см з умивальником Альфа АР000040140 | 20 816 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС АКЦЕНТ / 80см / раковина АЛЬФА (АР000040140) | 20 816 грн. |
Тумба Акцент Підлогова 80 см з Умивальником Альфа АР0002166 АР000040140 | 20 816 грн. |
Модификації Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002166
Ціни на Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002166 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Aktsent 60 Alfa OP0002346 | від 10 113 грн. | 5 пропозицій | ||
Akva Rodos Aktsent 70 Alfa OP0002551 | від 19 048 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Aktsent 80 Alfa AP0002166 | від 20 816 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Aktsent 100 Alfa AP0002165 | від 23 014 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →