Тумба під умивальник Akva Rodos Omega 60 OP0002541
Akva Rodos Omega 60 OP0002541 60 см70 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Omega 60 OP0002541
Тумба підлогова АКВА РОДОС ОМЕГА / 60см / раковина FRAME (АР000040339) | 10 425 грн. |
Тумба Аква Родос Омега підлогова 60 см з умивальником Еліт ОР0002541 АР000 | 10 940 грн. |
Тумба Аква Родос Омега напольная 60 см с умывальником Элит АР000040336 | 6 600 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС ОМЕГА / 60см / раковина ELITE (АР000040336) | 10 940 грн. |
Модификації Akva Rodos Omega 60 OP0002541
Ціни на Akva Rodos Omega 60 OP0002541 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Omega 60 OP0002541 | від 6 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Akva Rodos Omega 70 OP0002638 | від 7 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →