Тумба під умивальник Akva Rodos Valencia 60 AP0001874
Фото 7 |
Akva Rodos Valencia 60 AP0001874 |
|
Тумба може продаватися без раковини
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Valencia 60 AP0001874
Тумба Аква Родос Валенсія 60 см з умивальником Frame АР000040208 | 16 710 грн. |
Тумба підлогова АКВА РОДОС ВАЛЕНСІЯ / 60см / раковина FRAME (АР000040208) | 16 710 грн. |
Тумба Валенсія 60 см з умивальником Frame АР000040208 | 16 710 грн. |
Модификації Akva Rodos Valencia 60 AP0001874
Ціни на Akva Rodos Valencia 60 AP0001874 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Valencia 60 AP0001874 | від 16 710 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Valencia 70 AP0001875 | від 18 382 грн. | 2 пропозиції | ||
Akva Rodos Valencia 80 AP0001876 | від 20 016 грн. | 3 пропозиції | ||
Akva Rodos Valencia 100 AP0002152 | від 25 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →