Тумба під умивальник Akva Rodos Vintazh 80 OP0002426
Фото 11 |
Akva Rodos Vintazh 80 OP0002426 |
|
Тумба виготовлена з ДСП компанії Egger (Австрія) товщиною 18 мм Ящики плавного висунення і м'якого закриття з фурнітурою Blum.
Габарити тумби вказані без урахування умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akva Rodos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akva Rodos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akva Rodos Vintazh 80 OP0002426
Усі ціни 11 →Тумба консольна Аква Родос Вінтаж 80 см з умивальником Frame (Севілья) АР0 | 12 040 грн. |
Тумба підвісна АКВА РОДОС ВІНТАЖ / 80см / раковина FRAME (Севілья) (АР0000 | 12 040 грн. |
Тумба консольная Аква Родос Винтаж 80 см с умывальником Frame (Севилья) АР | 6 400 грн. |
Тумба підвісна Аква Родос Вінтаж 80 см АР000042868 з умивальником Frame | 12 642 грн. |
Тумба підвісна Aqua Rodos Вінтаж бетон з умивальником Frame 80 см (ОР00038 | 12 040 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Akva Rodos Vintazh 80 OP0002426
Ціни на Akva Rodos Vintazh 80 OP0002426 |
---|---|---|---|---|
Akva Rodos Vintazh 60 OP0002424 | від 4 850 грн. | 8 пропозицій | ||
Akva Rodos Vintazh 70 OP0002425 | від 5 400 грн. | 15 пропозицій | ||
Akva Rodos Vintazh 80 OP0002426 | від 6 400 грн. | 11 пропозицій | ||
Akva Rodos Vintazh 100 OP0002423 | від 7 300 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →