Тример AL-KO BC 500 B (113785)
Відео 6Фото 3 |
Універсальна ручна мотокоса (тример) з роторної ріжучої системою, прямою нерозбірної штангою і двотактним бензиновим двигуном. Виробником позиціонується як доступний продукт середній ціновій категорії, призначений для активного побутового та напівпрофесійного застосування. Ця модель здатна швидко впоратися з проблемою косіння надмірної рослинності на садових та прибудинкових ділянках.
Можлива ефективна обробка майданчиків зі складним рельєфом і непростий геометрією, на яких звичайні 4-колісні газонокосарки працювати не можуть. Ручна мотокоса AL-KO BC 500 B оснащена продуктивним двотактним одноциліндровим бензиновим двигуном об'ємом 51 см3, який розвиває потужність до 2,6 к.с. Міцний вал та пряма нерозбірна штанга з зміцненого алюмінієвого сплаву забезпечують високу надійність пристрою.
В комплект поставки входить трилопатевою сталевий ніж (ширина косіння 250 мм, густою і толстостебельной трави) і тримерна головка Fast & Easy з напівавтоматичною подачею ріжучої волосіні з високоміцного поліамідного корду діаметром 2,4 мм Таке оснащення дозволяє впевнено справлятися з будь-травою і молодий кущовий порослю. Для комфортної роботи оператора є антивібраційна система і регульована по висоті U-подібна велосипедна ручка з ергономічними рукоятями. Вага інструменту становить 7,7 кг і для його розподілу по плечовому поясу оператора передбачена пасова
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Купити AL-KO BC 500 B
Усі ціни 7 →Мотокоса Al-Ko BC 500 B | 10 599 грн. |
Мотокоса AL-KO BC 500 B бензинова (113785) 113785 | 10 599 грн. |
Мотокоса бензинова AL-KO BC 500 B 113785 | 10 700 грн. |
Тример бензиновий AL-KO Premium BC 500 B (2.6 к.с., 410 мм) (113785) | 9 540 грн. |
Мотокоса AL-KO BC 500 B (113785) BC 500 B (113785) | 9 502 грн. |
Мотокоса Al-Ko BC 500 B (113785) | 9 539 грн. |
Мотокоса AL-KO Premium BC 500 B (113785) | 10 599 грн. |
Модификації AL-KO BC 500 B
Ціни на AL-KO BC 500 B |
---|---|---|---|---|
AL-KO BC 330 B | від 6 750 грн. | 25 пропозицій | ||
AL-KO BC 400 B | від 6 999 грн. | 22 пропозиції | ||
AL-KO BC 500 B | від 9 502 грн. | 7 пропозицій |